دمنوش ضد درد قاعدگی بانوان دکتر بیز DR.BIZ بسته 20 عددی

#دمنوش #ضد_درد_قاعدگی #بانوان #دکتر_بیز_DRBIZ_بسته_20_عددی شارژ شد.

bigbag_%D8%AF%D9%85%D9%86%D9%88%D8%B4%D8%B6%D8%AF%D8%AF%D8%B1%D8%AF%D9%82%D8%A7%D8%B9%D8%AF%DA%AF%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%B2DR.BIZ%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%8720%D8%B9%D8%AF%D8%AF%DB%8C_96588.jpg

 

 

 

 

 


https://bigbag.co/ProductsDetails/27674-%D8%AF%D9%85%D9%86%D9%88%D8%B4-%D8%B6%D8%AF-%D8%AF%D8%B1%D8%AF-%D9%82%D8%A7%D8%B9%D8%AF%DA%AF%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AF%DA%A9%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%DB%8C%D8%B2-DR.BIZ-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-20-%D8%B9%D8%AF%D8%AF%DB%8C


#دمنوش_ضد_درد_قاعدگی_بانوان_دکتر_بیز #دمنوش_درد_قاعدگی #دمنوش_دکتر_بیز #درد_قاعدگی #دمنوش_مناسب_قاعدگی #دمنوش_دکتر_بیز_بانوان #دمنوش_بانوان_دکتر_بیز #ترکیبات_دمنوش_بانوان_دکتر_بیز #دمنوش_قاعدگی_دکتر_بیز

خاصيت درماني در طب سنتی:

قاعده آور و شیر افزا


موارد مصرف:

تنظیم دوره و کاهش #دردهای_قاعدگی #تسکین علایم #یائسگی پیشگیری از پیری زودرس در خانم ها شیر افزا


نحوه و مقدار مصرف:

روزی دو بار هر بار یک دمنوش در یک فنجان حاوی آب جوش به مدت ۳ تا ۵ دقیقه دم کرده و میل نمایید.


موارد عدم مصرف و نكات قابل توصيه:

مصرف در #دختران و #خانم هایی که دچار #اختلال در #هورمون های #جنسی می باشند با دستور پزشک مصرف شود. در نوزادان و کودکان این گیاه سمیت بالقوه و منع مصرف دارد.

توجه: در دوران بارداری منع مصرف دارد.


عوارض جانبی:

رازیانه شیرین محرک و التهاب آور نبوده و نسبتاً غیر سمی می باشد. فنچون موجود در رازیانه تلخ اثر #محرک_موضعی داشته و ممکن است در برخی افراد موجب بروز حساسیت شود.

توضیحات:

یک دوره پریود (قاعدگی) مدت زمان اولین روز خونریزی در یک ماه تا اولین روز خونریزی در ماه بعد است. شروع اولین قاعدگی نشان می دهد که بدن شما، اولین تخمک را تولید کرده است. پس از آن تخمدان ها، هر ماه یک تخمک را از خود آزاد می کنند و به کمک هورمون های استروژن و پروژسترون و بالا رفتن سطح آن ها تخمک ها در تخمدان بزرگ می شوند و از سوی دیگر این هورمون ها با ضخیم کردن دیواره رحم شرایط مناسبی برای بارداری تخمک ها فراهم می کنند. حال اگر لقاح انجام نشود سطح استروژن و پروژسترون پایین آمده و دیواره رحم فرو می ریزد و همراه با خون از بدن خارج می شود که این سیکل هر ماه تکرار می شود و به آن قاعدگی می گویند. تخمک گذاری ۱۲ تا ۱۶ روز قبل از قاعدگی اتفاق می افتد و به علت تغییرات هورمونی که ایجاد می شود معمولا با علایم فیزیکی و تغییرات خلق و خو همراه است. مانند احساس درد در زیر شکم، حساس شدن سینه ها، افزایش میل جنسی، افزایش دمای بدن، افسردگی، پرخاشگری و خستگی. تعادل هورمونها در هر خانمی نشان دهنده عملکرد صحیح بدن اوست و برهم خوردن تعادل آنها میتواند سبب خستگی، ریزش مو، مشکلات قند خون ، مشکلات بارداری، تغییر خلق و خو از جمله اضطراب و افسردگی و حتی بی نظمی در چرخه قاعدگی شود. این دوران نه فقط برای زنان، بلکه برای دیگر اعضای خانواده هم دردآور است، زیرا ترکشهای این تغییرات هورمونی نه تنها به خود فرد، بلکه به اعصاب دیگر اعضای خانواده هم اصابت کرده و ممکن است لحظههای ناخوشایندی را در زندگی خانواده پدیدار نماید. دمنوش ها یکی از سالم ترین انواع نوشیدنی هستند که با مصرف آنها علاوه بر لذت از طعم و عطر گیاهان طبیعی به سلامت خود نیز کمک میکنیم، دمنوش بانوان دکتر بیز با در نظر گرفتن بهترین گیاهان مخصوص بانوان طراحی شده است.

ترکیبات توسط متخصصین گیاهان دارویی طراحی شده و مجموعه ای از بهترین و مفیدترین گیاهان با بالاترین کیفیت می باشد.

 

ویژگی های دمنوش بانوان دکتر بیز:

۱- برای از بین بردن حالت های سندروم پیش از قاعدگی و دیسمنوره (دردهای قاعدگی) موثر است.

۲- سرشار از استروژنهای گیاهی است و علاوه بر تعادل هورمون ها نقش مهمی در سم زدایی بدن دارد.

۳- برای درمان علایم یائسگی مثل گر گرفتگی، احساس خستگی و تعریق بیش از حد استفاده می شود.

۴- به متعادل کردن استروژن کمک میکند و سبب تعادل هورمونهای بدن می شود.

۵- حاوی فیتواستروژن هاست که به تعادل استروژنها در بدن کمک میکند.

۶- به جلوگیری از یبوست و بهبود گوارش شما کمک می کند.

۷- تقویت کننده نیروی جنسی می باشد.

 

مکانیسم اثر:

ترکیات استروژنیکی اصلی پلی مرهای آنتول موجود در رازیانه مانند دی آنتول و فتو آنتول باعث اثراتی مانند تحریک قاعدگی، تعادل هورمونی می شوند. مواد موثره این فرآورده به تنظیم چرخه قاعدگی به ویژه هنگامی که خونریزی قاعدگی دردناک باشد، کمک می نماید و پس از اتمام عملکرد تخمدان ها تولید هورمون استروژن را توسط غدد آدرنال تحریک کرده و باعث ابقای توان و تقویت عضلات، خاصیت ارتجاعی پوست و بافت همبند، بهبود گردش خون و افزایش استحکام استخوان ها می گردد. این فرآورده علائم استرس قبل از قاعدگی از جمله تجمع مایعات را کاهش میدهد و همچنین برای کاهش علائم ناخوشایند ناشی از نوسانات سطوح هورمون ها در یائسگی مفید است. این فرآورده با تحریک ترشح هورمون پرولاکتین موجب افزایش شیر مادران نیز می گردد.

شرایط نگهداری:

در جای خشک و خنک و دور از نور خورشید نگهداری شود. در دمای کمتر از ۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری شود. دور از دسترس کودکان قرار دهید.

شکل فرآورده:

۲۰ عدد تی بگ ۲ گرمی

/ 0 نظر / 6 بازدید